LANGEVEEN/BRUINEHAAR - Met ballonnen, feestelijke slingers en volop gezelligheid werden in Langeveen en Klein Langeveen de borden bij de jeugdhoogheden geplaatst. Onder toeziend oog van prins Guido en adjudant Alwin werd dit vrolijke moment vastgelegd en werd er geproost op een mooi carnavalsjaar.
Donderdag 15 januari werden de borden bij de jeugdhoogheden geplaatst. Als eerste werd het bord geplaatst bij jeugdadjudant Siem in Klein Langeveen. De buren van de jeugdadjudant hadden al veel ballonnen opgeblazen. Nadat alle ballonnen waren opgehangen samen met de slingers werd het bord met de foto van de jeugdhoogheden in de tuin gezet door de technische commissie. Dit alles onder toeziend oog van prins Guido en adjudant Alwin.
Tijdens de plaatsing werden er volop foto’s gemaakt, waaronder een foto van groep 8, waar de jeugdhoogheden deel van uitmaken, met juf Leonie en juf Mirthe.
Daarna ging het hele gezelschap naar binnen voor een kop warme koffie met een stukje taart. Op deze taart stond een foto van de jeugdhoogheden afgedrukt, hoe leuk! Voor de jeugdhoogheden en hun klasgenoten werd er kinderchampagne ontkurkt en ook zij proostten vast op een mooi jaar voor hun klasgenoten!
Daarna stapte iedereen op de fiets of in de auto om naar jeugdprins Ted te gaan. Ook daar stonden de buren klaar met mooie ballonnen en slingers en werd het bord feestelijk in de tuin geplaatst. Alles werd natuurlijk vastgelegd door de fotograaf. Na een borrel verplaatste het gezelschap zich naar binnen, waar het nog lang gezellig en onrustig bleef aan de Mandjesberg.