FLERINGEN - De vaste huurders van het Hart van Fleringen hebben begin januari hun sleutel ontvangen en zijn begonnen met het inrichten van hun nieuwe bedrijfsruimte.
Sleuteloverdracht aan de vaste huurders
In het Hart van Fleringen, het voormalige kerkgebouw in Fleringen, is begin januari een mooie stap gezet. Op 2 januari 2026 hebben de vaste huurders de sleutel ontvangen van hun nieuwe bedrijfsruimte. Het gaat om Fysio Fleringen, Psychologiepraktijk Ina van Zalk, Booijink Maatvoering, House of Zen en Salon Judith. De sleutel werd overhandigd door een bestuurslid van Stichting Dorpsgebouw Fleringen, de eigenaar van Hart van Fleringen. De vaste ruimtes zijn gereed en in gebruik genomen. Aan de gemeenschappelijke ruimtes en de laatste afwerking wordt nog gewerkt.
Na de sleuteloverdracht zijn de ondernemers direct aan de slag gegaan met het inrichten van hun nieuwe plek. De huurders zijn inmiddels gestart of bevinden zich in de afrondende fase van hun inrichting.
Met de komst van deze bedrijven krijgt het dorp Fleringen er nieuwe voorzieningen en bedrijvigheid bij. Het gebouw groeit stap voor stap uit tot een plek waar gewerkt, bezocht en elkaar ontmoet kan worden, passend bij het dorpsleven van Fleringen. De voortgang van de verbouwing is terug te zien op www.hartvanfleringen.nl, waar foto’s een goed beeld geven van het proces en de verschillende fases.
Open huis op 31 januari
Belangstellenden zijn van harte welkom tijdens het open huis op vrijdag 31 januari 2026. Tussen 11.00 en 15.00 uur kan iedereen vrijblijvend binnenlopen om het vernieuwde Hart van Fleringen te bekijken. De vaste huurders zijn die dag ook aanwezig. Zowel de individuele bedrijfsruimtes als de gemeenschappelijke ruimtes zijn te bezichtigen. Koffie en thee staat klaar.
Gemeenschappelijke ruimte te huur per dagdeel
Verenigingen of ondernemers die belangstelling hebben om een ruimte te huren – dit betreft de gemeenschappelijke ruimtes, die per dagdeel kunnen worden gehuurd – kunnen een bericht sturen naar info@hartvanfleringen.nl. Er wordt momenteel gewerkt aan een reserveringssysteem op de website. De tarieven voor deze ruimtes worden binnenkort vastgesteld.