TUBBERGEN - Na een geweldig weekend tijdens de Volks- en Schuttersfeesten in Tubbergen is Ruud de Vries de nieuwe koning van het Schuttersgilde, een ervaren schutter die de houten vogel in het 36e schot van de stang schoot. “Ik vind het geweldig mooi!”, waren dan ook zijn eerste woorden.
Samen met zijn vrouw Petra en de hofhouding zal hij het komende jaar alles doen om het Gilde te presenteren, met name naar de zogenoemde uittredens van de Duitse gastverenigingen.
Ook de team- en bedrijvenbokaal met inhoud werd bekend, dit jaar ging de prijs naar Lenferink Exclusieve Trappen. Namens het bedrijf schoot niemand minder dan Joris Fox de vogel van de stang.
Het Schuttersgilde is erg tevreden met de afgelopen editie. “We zien dat de mensen ons weer vinden”, zegt voorzitter Huub Beernink. “Dit komt ook doordat wij dit jaar een samenwerking zijn aangegaan met de plaatselijke kroeg. Die verzorgde een geweldig feest op de vrijdagavond, waar met name de jeugd erg enthousiast over was. Ook hebben wij ze hier op zaterdagavond en zondagmiddag teruggezien.”
Het Schuttersgilde hoopt dat deze trend zich voortzet. Ze willen als gilde mensen verbinden en feest vieren met elkaar, jong en oud.
Langs deze weg willen ze alle deelnemers, sponsoren, vrijwilligers en omwonenden bedanken voor hun bijdrage op wat voor manier dan ook. Hartelijk dank hiervoor!
Nieuwe leden
Het gilde is tevens op zoek naar nieuwe leden. Op iedere laatste dinsdagavond van de maand is er een schietavond bij ‘t Oale Roadhoes, waar je een keer een kijkje kan nemen en kennis kan maken met het Schuttersgilde.