Sport & Vrije tijd
Teamtoernooi judoka’s groot succes
TUBBERGEN - Judovereniging THAG heeft een prachtig evenement georganiseerd en veel judoka’s een onvergetelijke middag bezorgd. De judoka’s van de vereniging die in Almelo en Tubbergen judoden hadden al vele keren aangegeven om weer eens een eigen teamwedstrijd te organiseren. Leraar Dennis Dijkstra had dit goed in zijn oren geknoopt en verraste de vereniging met zo’n teamwedstrijd. Na het benaderen van TimeKing als sponsor was het een koud kunstje voor Dennis om van start te gaan.
Dennis is vorig jaar geslaagd voor jeugdjudoleider en is nu bezig met de opleiding judoleraar A. Voor zijn opleiding moest hij een evenement organiseren en op deze manier was het voor iedereen een win-winsituatie. Hij nodigde ook de clubs in de omgeving uit met wie de vereniging een nauwe band onderhoudt. Zo waren er dus judoka’s uit Rijssen, Vriezenveen, Ootmarsum, Almelo en Tubbergen aanwezig.
De ingeschreven judoka’s werden na binnenkomst verdeeld in zes teams en ieder team kreeg als naam die van een bekende judoka. Na afloop zei iedereen dat het teamtoernooi zeker voor herhaling vatbaar was. Je kon individueel judoën tegen judoka’s van je eigen lengte terwijl je met je hele team streed voor het hoogste aantal punten. Het was gezellig, motiverend, leerzaam en euforisch tegelijk, echt een teamgevoel. Leuk om te zien hoe fanatiek iedereen was om te winnen en het echt samen te doen.
Aan het einde was er voor iedereen een prijs. Het team dat als laatste was geëindigd kreeg een medaille. Een gouden, zilveren of bronzen beker stond klaar voor de teams die eerste, tweede en derde zijn geworden. Het was een laagdrempelig toernooi waar iedereen aan mee kon doen.
De uitslag:
1. Team Kim Polling
2. Team Sanne van Dijke
3. Team Mark Huizinga
4. Team Dennis van der Geest
5. Team Carmen Dijkstra
6. Team Frank de Wit
Na afloop werd er door het bestuur van de vereniging gevraagd of Dennis geslaagd was voor de opleiding. De kinderen riepen enthousiast van ja!
Wil je ook een keer meedoen met judo kijk dan op de site van JV THAG of stuur een mail aan info@jvthag.nl.