GEESTEREN - Woensdagmiddag 17 juni verzamelden de deelnemers van de Zonnebloem Geesteren zich vol enthousiasme voor het jaarlijks uitstapje naar de Molenberg in Reutum. Na een welkomstwoord en de koffie of thee met iets lekkers werd de grote groep in tweeën gesplitst.
De eerste groep nam plaats in het gezellige treintje, dat klaarstond voor een mooie rit door de omgeving. Het treintje hobbelde rustig door het Twentse landschap. Onderweg werden herinneringen opgehaald aan vroeger. Sommigen vertelden verhalen over hun jeugd, terwijl anderen genoten van het uitzicht en de frisse lucht. Een lekker hapje en vrolijke gesprekken zorgden voor een warme en gezellige sfeer.
Terwijl deze groep onderweg was, konden de overige deelnemers genieten van diverse activiteiten. Er werd fanatiek gesjoeld, een spelletje rummikub gespeeld, gekaart en vooral gezellig bijgepraat. Toen het treintje terugkeerde van de eerste rit werden de rollen omgedraaid. De tweede groep stapte vrolijk in voor hun tocht, terwijl de anderen zich vermaakten met de spelletjes en het samenzijn.
Aan het eind van de middag kon men genieten van een warme hap en een heerlijk ijsje. De middag vloog voorbij. De onderlinge band werd versterkt en iedereen genoot van de gezelligheid. Het mooiste van alles was dat er tijd was voor een praatje, een glimlach en een moment van samenzijn. Er werd afgesloten met het Zonnebloemlied.
Tevreden over deze geslaagde middag lieten de deelnemers zich door de vrijwilligers weer naar huis brengen. Iedereen was het erover eens: het was een prachtige middag, gevuld met plezier, verbinding en mooie herinneringen die nog lang worden gekoesterd.